KURSY GABINETY 
 

 MENU

  Krystyna Łenczyńska Trener, Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu

 

Krystyna Łenczyńska


Mistrz Kosmetyki
Trener, Wykładowca
Mistrz Reiki


Nota biograficzna
Certyfikaty
Galeria zdjęć


Napisz e-mail
English version
 

 ZAPRASZAM

TARGI kosmetyczne SPA&WELLNESS 29-31 MAJA W KRAKOWIE
 

 ARTYKUŁY

Relaksacja w Kosm.
Masaż Tao "Maska"

Krystyna Łenczyńska

- jako Trener, Mentor, Wykładowca
i Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu

Policealne Studium Kosmetyczne i kursy

Pani Łenczyńska zajmuje się szeroko pojętą edukacją w branży beauty & wellness od 1991 roku. Pierwszymi krokami była współpraca z firmami organizującymi kursy kosmetyczne, a także etat w Policealnym Studium Kosmetycznym w Krakowie (8-letnia współpraca). Już wtedy zastosowano jej pierwsze autorskie programy nauczania, obowiązujące w wielu szkołach kosmetycznych do dziś.
Ogromna popularność zajęć p. Krystyny, doskonała opinia wśród uczestniczek i zauważalne zainteresowanie każdymi zajęciami które ona prowadzi dowodzą, że odkryto wielki talent pedagogiczny.

Wystąpienia w ramach ogólnopolskich Sympozjum

Mieliśmy przyjemność oglądać wystąpienia Pani Krystyny na ogólnopolskich Sympozjach Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego, czy targach kosmetycznych (międzynarodowa widownia). Pokaz autorskiego Masażu taoistycznego "Maska" wzbudził wielką sensację wśród obserwatorów, wielkim zainteresowaniem cieszyło się także wystąpienie nt. roli Relaksacji w Nowoczesnej Kosmetyce.

"Miałam przyjemność uczestniczenia w zajęciach Pani Krystyny jeszcze wtedy, kiedy uczyła w PSK. Nigdy nie przepuszczam okazji zobaczenia osoby, która nauczyła mnie tak wiele. Za każdym razem na wykładach i warsztatach w ASP pozytywnie zaskakuje mnie czymś ciekawym i inspirującym"

Agnieszka Kozłowska, uczennica z PSK

Warsztaty otwarte, międzynarodowe konferencje

Pani Krystyna występowała na Międzynarodowej Konferencji Menedżerskiej w Jahrance k. Warszawy zorganizowanej dla ponad 200 osób z całego świata, oczarowując słuchaczy autorskim warsztatem: "Piękno: Gdzie ono jest? Sztuka upiększania sztuką samoakceptacji" oraz pokazem autorskiego makijażu osobowości.
Wielki sukces warsztatu owocował dziesiątkami propozycji, z których wyłoniła się współpraca m.in. z Gestaltowskim Instytutem Edukacji i Rozwoju Osobistego i Ośrodkiem Rozwoju Osobistego Kobiet Dojrzewalnia Róż. W ramach Rozwojowo-Rozrywkowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron warsztaty zostają ponownie przeprowadzone, powtarzając sukces.

Własna Szkoła - Akademia Sztuki Piękności

Jedynym miejscem, w którym można czerpać wiedzę "na żywo" od Pani Krystyny, jest Akademia Sztuki Piękności - elitarna krakowska szkoła kosmetyczna z 23-letnią tradycją, założona przez samą Mistrzynię.

"W ASP nauczyłam się od Pani Krysi wszystkiego co umiem. Dzięki Niej mogłam spełnić swoje marzenie o pracy w zawodzie Kosmetyczki i własnym Centrum Urody, które ASP promuje na swoich stronach. Pomyślałam że najlepiej Jej się odwdzięczę, dając jej małego kotka..."

Aneta Poznańska-Drab, Absolwentka ASP, właścicielka
Centrum Urody w Gdowie i Solarium w Myślenicach

Inne warsztaty

Podczas konferencji, pokazów i prezentacji, Pani Krystyna zaprezentowała także tematy:

Nauka relaksu nauką odpoczynku: Dla bizneswoman - ukochanej córki Pracy
Pielęgnacja "3 fazy księżyca"
Naturalne środki spożywcze w sztuce pielęgnacji skóry
Muzyka koi duszę - emocje i uczucia w życiu kobiety
Kosmetyka i Magia - sztuka stosowania afrodyzjaków
Naturalne biostymulanty (fitohormony) - przyrządzanie, aplikacja preparatów naturalnych
Wszystkie zmysły - 4 pory roku w życiu kobiety "Esencje Kwiatowe Sztuk Cztery"
Zioła i ziółka współczesnej czarownicy
Herbata i czekolada - czy tylko do wewnątrz? Połącz przyjemne z pożytecznym!
Agriloterapia: Zdrowie + Uroda = Natura
Gaja: Natura czy Matka? Wieczorna medytacja do Gai Matki Ziemi
Techniki relaksacji w kosmetyce

O sobie samej

"Moje wystąpienia to czas, w którym mogę dać innym coś od siebie - coś z głębi mojego serca. Mogę pokazać nieco inną ścieżkę, a dzięki Nauczaniu, realizuję samą siebie.
     Nie oczekuję pochwał i aplausu, choć czasami zdarza mi się je spotkać. Głęboko pragnę aby moje kursantki które przejmą po mnie 'pałeczkę', nauczyły się pojmować Kosmetykę jako Sztukę, a nie tylko biznes."

Krystyna Łenczyńska

[ © 1982-2023 Akademia Sztuki Piękności | Poleć stronę znajomym | Napisz | Do ulubionych | Gabinety kosmetyczne | Paznokcie ]